Tre艣膰
Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e otrzymali艣my dofinansowanie w wysoko艣ci 25 000,00 z艂 w ramach programu „Posi艂ek w szkole i w domu”!
Przyznane 艣rodki zostan膮 przeznaczone na adaptacj臋, popraw臋 standardu oraz doposa偶enie pomieszcze艅 przeznaczonych do spo偶ywania posi艂ków, czyli naszej jadalni.
Dzi臋ki temu stworzymy jeszcze bardziej komfortowe, funkcjonalne i przyjazne miejsce, w którym dzieci b臋d膮 mog艂y wspólnie spo偶ywa膰 posi艂ki w estetycznych i bezpiecznych warunkach.
Cieszymy si臋, 偶e mo偶emy systematycznie podnosi膰 jako艣膰 naszej placówki i dba膰 o jak najlepsze warunki dla naszych przedszkolaków.
To kolejny krok w kierunku tworzenia przestrzeni, w której dzieci czuj膮 si臋 dobrze ka偶dego dnia!