Przejdź do treści
rdzawka2
Przejdź do stopki

Strona Główna

Strona Główna

Treść

Uczniowie klasy III spędzili niezapomniany dzień na wycieczce w Zakopanem. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od podróży pociągiem, która już od samego początku dostarczyła wielu pozytywnych emocji.

Po przyjeździe odwiedziliśmy Park Iluzji, gdzie czekało na nas mnóstwo ciekawych atrakcji, zagadek i doświadczeń, które niejednokrotnie zaskoczyły zarówno dzieci, jak i opiekunów.

Następnie udaliśmy się kolejką na Gubałówkę, skąd mogliśmy podziwiać przepiękne widoki na Tatry i panoramę Zakopanego. Był to doskonały moment na wspólne zdjęcia i odpoczynek w wyjątkowej górskiej scenerii.

Pełni wrażeń, uśmiechów i nowych wspomnień wróciliśmy do domu. To był dzień pełen atrakcji, dobrej zabawy i niezapomnianych chwil!

81085